AKCE - Ostatní akce

Plazi
22.11. 2022 Mgr. Kateřina Vondrová

Turistický kurz na Křemešníku

   Jako již tradičně, i letošní podzim jsme společně se žáky šestých tříd vyrazili na turistický kurz do krásných míst Českomoravské vrchoviny, na Křemešník. Autobus nás dovezl v úterý v podvečer přímo před chatu, která byla našim útočištěm po celé tři dny. Chata leží v krásných bukových lesích, které v těchto podzimních dnech vytvořily na zemi barevnou a voňavou peřinu z listí, ve které jsme se brodili při našich toulkách po okolí.

   Protože jsme chtěli plně využít veškerý čas, dny byly naplněny programem od rána až do večera. Procházky, túra, hry, společenské hry, vzdělávací programy… Všeho se děti účastnily se zápalem, pracovaly v týmu, dokázaly si pomoci, ale též dokázaly zabojovat samy za sebe.

   Všichni jsme si kurz moc užili, děti byly skvělé! Už se nemůžeme dočkat, až zase začne zlátnout listí a my se budeme moci na toto krásné místo vrátit.

Reakce z řad dětí:

….Líbilo se mi, jak jsme byly obě dvě třídy jako team…

Hychka Yevhenii

… Líbil se mi výlet na Čertův Hrádek, byla to sranda, hráli jsme hry při chůzi, byl tu hezký výhled na přírodu… škoda, že jsme tam nebyli déle.

Albert Dráb

… Výlet na Křemešník jsem si maximálně užil. Krásná příroda, super sranda a také vynikající jídlo. Domů jsem si přivezl nejen rozbité koleno, ale hlavně super zážitky a vzpomínky.

Jaroslav Štěpán

… Na Křemešníku se mi líbil nejvíce celodenní výlet. To, jak jsem hráli hry, povídali si s kamarády a taky s učitelkami. Bylo to tam „suprový“. Jela bych hned znovu.

Rozálie Šikrová

… Nejvíce se mi líbila rozhledna a lanový park. Na lanovém parku jsem už byla, ale tento byl lepší. Byly jsme s holkami nejlepší v úklidu pokojů. Na pokoji byla sranda. Měli tam moc dobré jídlo.

Eliška Deutschová

Za celý křemešnický tým Kateřina Vondrová

Plazi

Fotogalerie