AKCE - Ostatní akce

30.6. 2020 Učitelé ZŠ

Devítka na konci roku

Devět let školní docházky uteklo jako voda a naše osmnáctičlenná parta přichází naposledy do školy. Poslední ročník přinesl nejen učení a spoustu zajímavých akcí, ale také podání přihlášek na střední školy, studium k přijímačkám. Překvapilo nás období karantény, kdy jsme ve finále nemohli chodit do školy, ale museli jsme zvládnout online výuku z domova a extra přípravu na přijímací zkoušky formou školních konzultací. A navíc společné čekání na výsledky přijímacích zkoušek na střední školy… Nakonec si většina opravdu plní své sny a dostane se na vybrané obory…

Nyní jsme všichni naposledy ve třídě a loučíme se trochu skromně, nejdeme tradiční promenádu po schodech, ale dostáváme vysvědčení, jsme ostužkováni vedením školy a přijímáme pevným stiskem ruky upřímné blahopřání…naše dospělost se projevuje tím, že jsme schopni pochopit toto mimořádné období, které nás nečekaně zastihlo. Přesto se rozloučíme důstojně, hezkými známkami, vynikajícím dortem a vtipným videem, které nám připomnělo cestu celou školní docházkou. Společné rozloučení se všemi učiteli je symbolické, ale upřímné a také podle našich tradic úsměvné.

Ještě jednou hodně štěstí do dalšího života, splňte si své sny a přání.    Palce vám drží vaši učitelé

Loučení

Rozloučení – 9. ročník

Tak, je to tady, je tu den, na který se většina z nás těšíme, ale zároveň pro nás, devátou třídu, je to den poslední. Prožili jsme tu společně krásných 9 let, na které nikdy nezapomeneme. Zažili jsme jak krásné chvíle, tak ty špatné, ale vždy jsme drželi pohromadě jako třída a nenechali se ve štychu.

Především chceme poděkovat naší milované paní učitelce třídní, která s námi musela vydržet od 5.třídy až do teď. Ale nebojte, paní učitelko, skvěle jste to zvládla! Sice jsme občas zlobili, ale víme, že nás máte ráda a že jste nám to dááávno odpustila.

Ale abychom nepřeskakovaly…

V roce 2011 nastoupila do 1. třídy úplná mrňata, která si hned do parády vzala paní učitelka Dušková, ta s námi držela do 2. třídy a ve 3.třídě si nás převzala paní učitelka Hešíková, to byly krásné 2 roky. V páté třídě jsme přestoupili na druhý stupeň úplně jako první třída. Tam si nás určitě dobrovolně vzala na starost paní učitelka Zbudilová, řešila za nás problémy a nebo nás skvěle učila češtinu. Také bychom moc chtěli poděkovat paní učitelce Ficalové, měla nás tolik let na matematiku, hned s ní byla krásnější. Paní učitelko, my moc dobře víme, že nám podepsat prověrky od rodičů trvalo dlouho, ale vy jste měla trpělivost, no, holt než došla “kdo pozdě chodí, sám sobě škodí”... vždyť to znáte. I když jste se s námi občas zlobila, vždycky jste nám to prominula a nebojte, už víme, že trojúhelník střed nemá.

Samozřejmě za celou třídu děkujeme všem učitelům a učitelkám, co s námi museli vydržet nejen těch 45minut v hodině, ale i výlety a přestávky. Nebylo to s námi snadné...

Také děkujeme kuchařkám za skvělé obědy, panu školníkovi za opravené věci námi rozbité, paní ředitelce za úžasné vedení školy, ale nesmíme zapomenout na bývalého pana ředitele Ondřicha, který tu s námi teď sice není, avšak byl tu našich 7let cesty základkou a řešil ty naše nejtěžší chvíle.

No zkrátka úplně všem děkujeme.

Chtěly bychom všem žákům vzkázat, ať si užijí ta léta na základce, protože nadejde čas, kdy se také budou muset rozloučit... Tahle léta už se nevrátí...

Ještě jednou DĚKUJEME     Za 9. ročník Eliška Šťastná a Kristýna Pšeničková