
Vítěz školního kola Rybářské olympiády Šimon Šebesta (8.B) se dnes 11.6.2026 zúčastnil krajského kola a to přímo na Střední rybářské škole ve Vodňanech. Šimon si prošel znalostním testem, poznávačkou bezobratlých vodních živočichů, poznávačkou živých ryb a nakonec ještě 2 h rybařil na řece Blanici s dalšími svými 29 soupeři.
Obhájil 16. pozici, což je hezký výkon. Nejvíce si ale cením jeho zodpovědného přístupu k této soutěži a rybářské vášně.
Děkuji též rodičům za podporu Šimona v jeho koníčku a že mne vzali s sebou……
Děkuji za hezký den ve Vodňanech.
Mgr. Petra Kopecká
