Naše úspěchy
Úvodní strana

15.6.2016 Mgr. Anna Brothánková
  Dopravní soutěž mladých cyklistů

Dne 28. 4. 2016 se naše škola zúčastnila Oblastního kola dopravní soutěže mladých cyklistů v Třeboni. Naše škola měla 2 výpravy: ve starší kategorii soutěžili žáci 8. A: Anna Trsková, Klára Vonešová, Jiří a Tomáš Soudkovi, v mladší kategorii soutěžili žáci 6. A: Lucie Laurincová, Veronika Hanusová, Ondřej Šimánek a Matyáš Kocanda.

Prvenství obhájili žáci starší kategorie a navíc zvítězili i jako jednotlivci – Jiří Soudek v kategorii chlapců, Anna Trsková v kategorii dívek (zároveň i absolutní vítěz celého závodu). Gratulujeme!!!

Mladší kategorii se bohužel nezadařilo a o 17 bodů ztratili na 3. místo. Obsadili tudíž místo čtvrté. Přesto je potřeba pochválit a vyzdvihnout snahu a přípravu těchto žáků..

Dne 19. května jsme postoupili do Okresního kola dopravní soutěže mladých cyklistů v Třeboni, kam z oblastního kola postoupili žáci starší kategorie: Jiří a Tomáš Soudkovi, Anna Trsková a Klára Vonešová. Soutěž obsahuje 5 disciplín: jízda zručnosti, pravidla silničního provozu, jízda na dopravním hřišti, práce s mapou a první pomoc. Naši žáci obsadili krásné druhé místo. Účast naší školy na této soutěži je již tradicí a naši žáci zde dosahují výborných výsledků.

Za reprezentaci školy a hezké umístění žákům děkujeme.