Sportovní akce
Úvodní strana

29.10.2015  Mgr. Anna Brothánková Fotogalerie
  Běh školou

Každoročně na podzim II. stupeň ZŠ T. G. Masaryka pořádá akci nazvanou „Běh školou“. Jedná se o závody jednotlivců v proběhnutí školy v co nejkratším čase. Letošní rok byly závody posíleny o 5. ročník, který celý závod odstartoval. V průběhu celého závodu synchronně probíhaly v tělocvičně sportovní disciplíny (hod na cíl, střelba na branku, střelba na koš, přeskok přes švihadla, „curling“). Po ukončení závodu čekal na třídy velmi oblíbený souboj tříd ve vybíjené. V letošním roce se odehrál miniturnaj 5. A, 6. A a 7. A, kde za dívčí team zvítězila děvčata ze sedmého ročníku. V turnaji hochů 5. A, 6. A a 7. A se stali neporazitelnými chlapci ze šestého ročníku. V klání osmého a devátého ročníku mix teamů zvítězila 8. A. Absolutními vítězi v Běhu školou se stali Matěj Špulák – kategorie chlapců a Veronika Wipplingerová v kategorii dívek, oba z 9. A.

Věřím tomu, že si podzimní sportovní den všichni užili. Vítězům gratuluji a ti,co nevyhráli -hlavu vzhůru! Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se a pobavit se.  Děkuji za pomoc a organizaci všem vyučujícím II. stupně.                                                                                                                                  Mgr. Anna Brothánková